İADE KOŞULLARI


  • Müşteri satın almış olduğu iptvserver hizmetlerinden memnun kalmadığı taktirde satın alma tarihinden başlamak üzere 1, 3 ve 6 aylık paketler hariç 7 gün içinde iade hakkından faydalanabilir.

  • Müşteri www.hdiptv.gen.tr sitesinden almış olduğu hizmetler arasında geçiş yapamaz. Sözkonusu geçiş talebi sunucu değişiklikleri bu duruma dahil değildir.


  • www.hdiptv.gen.tr, MÜŞTERİye 2 işgünü önceden bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir. Bu durumda, MÜŞTERİnin www.hdiptv.gen.tr'ye ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, MÜŞTERİye iade edilir. MÜŞTERİnin bu sözleşmede veya www.hdiptv.gen.tr Servis Kullanım Şartlarında belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, www.hdiptv.gen.tr, MÜŞTERİye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi sonlandırabilir.

  • Bu durumda, MÜŞTERİnin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Servislerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, www.hdiptv.gen.tr sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, MÜŞTERİnin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. MÜŞTERİ sözleşmeyi dilediği anda, haber vermek şartı ile, www.hdiptv.gen.tr'ye yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yolu ile sonlandırabilir.